شبکه مردمی اطلاع رسانی شما نیوز | shomanews

تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
کد خبر: ۸۱۹۳۹۷
اسامی نهایی کشتی‌گیران شرکت کننده تیم‌های حاضر در رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی اعلام شد.
به گزارش شمانیوز: اسامی نفرات تیم‌های شرکت کننده بر اساس اعلام سایت اتحادیه جهانی کشتی به شرح زیر است:
گروه یک:
روسیه:
59 کیلوگرم: مینگیان سیمینوف (برنز المپیک 2012، نقره جهان- قهرمان اروپا) - استپان ماریانیان (قهرمان بازی های اروپایی و اروپا، طلای جوانان جهان)
66 کیلوگرم: آرتم سورکوف (برنز جهان- قهرمان اروپا و بازی های اروپایی) – الکسی کیانیکین (قهرمان ارتش های جهان و تورنمنت پادوبنی)
71 کیلوگرم: ابوزید مانتسیگوف (قهرمان جوانان جهان- قهرمان روسیه و جام پادوبنی) – یوری دنیس اف (نفر دوم جام پادوبنی)
75 کیلوگرم: رومن ولاسوف (دو طلای المپیک و جهان) – چنگیز لابازانوف (قهرمان جهان)
80 کیلوگرم: رمضان آباچاریف (قهرمان جهان) – ادلان آکیف (نفر دوم جام پادوبنی)
85 کیلوگرم: داویت چاکوتادزه (قهرمان المپیک و بازی های اروپایی) – یوگنی سالیف (نقره جهان- قهرمان بازی های اروپایی و ارتش های جهان)
98 کیلوگرم:– ماکسیم استفاریان (نفر سوم جام پادوبنی)
130 کیلوگرم: سرگئی سمینوف (برنز المپیک- نقره جوانان جهان)- بوریس واینستین (نفر دوم جم پادوبنی)
قزاقستان:
59 کیلوگرم: ژانسیریک سارسینبایف (نقره جوانان جهان)- آیدوس سلطان گالی (قهرمان جوانان آسیا)
66 کیلوگرم: دانیار کالینوف (برنز جوانان آسیا)
71 کیلوگرم: دیمیو ژادرایف (برنز آسیا)
75 کیلوگرم: تامرلان شادوکایف (قهرمان جوانان جهان) – ماخات یرژیپوف (نقره و برنز آسیا)
80 کیلوگرم: دولت ژاکسیلیکوف
85 کیلوگرم: عظمت کاستوبایف (قهرمان جوانان آسیا)
98 کیلوگرم: علیم خان سیزدیکوف (نقره جوانان آسیا)
130 کیلوگرم: دامیر کاظم بایف (برنز آسیا)
ایران:
59 کیلوگرم: محسن حاجی‌پور (برنز آسیا)- سامان عبدولی (نقره آسیا، نقره جوانان جهان)
66 کیلوگرم: مهدی زیدوند (نقره و برنز آسیا، برنز جوانان جهان) - علی ارسلان (قهرمان جوانان آسیا)
71 کیلوگرم: افشین بیابانگرد (برنز جهان، برنز بازی های آسیایی، قهرمان آسیا)- محمدعلی گرائی
75 کیلوگرم: سعید عبدولی (برنز المپیک، قهرمان جهان، قهرمان بازی های آسیایی و قهرمان جوانان جهان) - رسول گرمسیری
80 کیلوگرم: یوسف قادریان (برنز جهان- قهرمان آسیا) - رامین طاهری (قهرمان آسیا، نقره و برنز جهان)
85 کیلوگرم : حسین نوری - مهدی فلاح
98 کیلوگرم: مهدی علیاری (قهرمان بازی های آسیایی و آسیا) - سید مصطفی صالحی‌زاده (قهرمان جوانان آسیا)
130 کیلوگرم: بهنام مهدی‌زاده (قهرمان آسیا)- امیر قاسمی منجزی (قهرمان آسیا)
آلمان:
59 کیلوگرم: کریستوفر کرایمر
66 کیلوگرم: اریک وایس
71 کیلوگرم: ماکسیمیلیان شوابه
75 کیلوگرم: فلورین نیومایر
80 کیلوگرم: پاسکال ایزل (قهرمان اروپا)
85 کیلوگرم: رامسین عزیزسیر (برنز بازی های اروپایی)
98 کیلوگرم: اولیور هاسلر(نقره جهان) - پیتر اوهلر (نقره جوانان جهان)
130 کیلوگرم: ادوارد پاپ (پنجم المپیک)- کریستین جان (برنز زیر 23 سال اروپا)
گروه دو:
آذربایجان:
59 کیلوگرم: روشن بایراموف (نقره المپیک، طلا، نقره و برنز جهان) - طالح ممدوف
66 کیلوگرم: کامران ممدوف (برنز اروپا) - آزاد علی اف
71 کیلوگرم: رسول چونایف ( برنز المپیک، طلا و برنز جهان) - حسن علی اف (طلا و برنز جهان)
75 کیلوگرم: الوین مورسالیف (برنز جهان، قهرمان بازی های اروپایی، طلای جوانان جهان) – اسلام بک دادوف (برنز جوانان جهان)
80 کیلوگرم: رفیق حسین اف (قهرمان اروپا، نقره بازی های اروپایی) - امین احمد اف (برنز المپیک)
85 کیلوگرم: اسلام عباس اف (طلا و نقره جوانان جهان)- عارف نیفتولایف
98 کیلوگرم: اورخان نورایف (قهرمان جوانان جهان) - آراز حسن اف
130 کیلوگرم: اویان نظریانی- صباح شریعتی (برنز المپیک و نقره بازی های اروپایی
ترکیه:
59 کیلوگرم: رستم هامت
66 کیلوگرم: آتاکان یوکسل (قهرمان جوانان اروپا) - انس باشار (برنز زیر 23 اروپا- نقره جوانان جهان)
71 کیلوگرم: ایلکر سومنز
75 کیلوگرم: امره کوش (برنز جهان)
80 کیلوگرم: اصلان آتم (نقره و برنز جهان)
85 کیلوگرم: متهان باشار (برنز بازی های اروپایی و برنز جوانان جهان)
98 کیلوگرم: جنگ ایلدیم (برنز المپیک و برنز جهان) - سلیمان دمیرچی
130 کیلوگرم: رضا کایالپ (نقره و برنز المپیک، طلا، نقره و برنز جهان)- علی نالی ارسلان
بلاروس:
59 کیلوگرم: ماکسیم کاژارسکی
66 کیلوگرم: یاروسلاو کارداش
71 کیلوگرم: پاول لیاح
75 کیلوگرم: رادیک کولیف
80 کیلوگرم: ایگور کاسیانکوف
85 کیلوگرم: میکولای استادوب
98 کیلوگرم: ایگور یاسکاوتس
130 کیلوگرم: گئورگی چوگاشویلی
اوکراین:
59 کیلوگرم: ژورا آبوویان
66 کیلوگرم: پرویز نصیب اف (نقره جوانان اروپا)
71 کیلوگرم: روسلان ایسرافیلوف
75 کیلوگرم: میکولا دارگان (نقره جوانان اروپا) - آرتم ماتیاش (نقره جوانان اروپا)
80 کیلوگرم: دیمیتری پیشکوف (برنز بازی های اروپایی)
85 کیلوگرم: یوری شکریوبا
98 کیلوگرم: ولادمیر واسیلیف
130 کیلوگرم: میکولا کوچمی (نقره زیر 23 اروپا) – الکساندر چرنتسکی (برنز جهان، نقره اروپا)


اشتراک گذاری
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار