شبکه مردمی اطلاع رسانی شما نیوز | shomanews

تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
کد خبر: ۸۱۹۳۹۷
اسامی نهایی کشتی‌گیران شرکت کننده تیم‌های حاضر در رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی اعلام شد.
به گزارش شمانیوز: اسامی نفرات تیم‌های شرکت کننده بر اساس اعلام سایت اتحادیه جهانی کشتی به شرح زیر است:
گروه یک:
روسیه:
59 کیلوگرم: مینگیان سیمینوف (برنز المپیک 2012، نقره جهان- قهرمان اروپا) - استپان ماریانیان (قهرمان بازی های اروپایی و اروپا، طلای جوانان جهان)
66 کیلوگرم: آرتم سورکوف (برنز جهان- قهرمان اروپا و بازی های اروپایی) – الکسی کیانیکین (قهرمان ارتش های جهان و تورنمنت پادوبنی)
71 کیلوگرم: ابوزید مانتسیگوف (قهرمان جوانان جهان- قهرمان روسیه و جام پادوبنی) – یوری دنیس اف (نفر دوم جام پادوبنی)
75 کیلوگرم: رومن ولاسوف (دو طلای المپیک و جهان) – چنگیز لابازانوف (قهرمان جهان)
80 کیلوگرم: رمضان آباچاریف (قهرمان جهان) – ادلان آکیف (نفر دوم جام پادوبنی)
85 کیلوگرم: داویت چاکوتادزه (قهرمان المپیک و بازی های اروپایی) – یوگنی سالیف (نقره جهان- قهرمان بازی های اروپایی و ارتش های جهان)
98 کیلوگرم:– ماکسیم استفاریان (نفر سوم جام پادوبنی)
130 کیلوگرم: سرگئی سمینوف (برنز المپیک- نقره جوانان جهان)- بوریس واینستین (نفر دوم جم پادوبنی)
قزاقستان:
59 کیلوگرم: ژانسیریک سارسینبایف (نقره جوانان جهان)- آیدوس سلطان گالی (قهرمان جوانان آسیا)
66 کیلوگرم: دانیار کالینوف (برنز جوانان آسیا)
71 کیلوگرم: دیمیو ژادرایف (برنز آسیا)
75 کیلوگرم: تامرلان شادوکایف (قهرمان جوانان جهان) – ماخات یرژیپوف (نقره و برنز آسیا)
80 کیلوگرم: دولت ژاکسیلیکوف
85 کیلوگرم: عظمت کاستوبایف (قهرمان جوانان آسیا)
98 کیلوگرم: علیم خان سیزدیکوف (نقره جوانان آسیا)
130 کیلوگرم: دامیر کاظم بایف (برنز آسیا)
ایران:
59 کیلوگرم: محسن حاجی‌پور (برنز آسیا)- سامان عبدولی (نقره آسیا، نقره جوانان جهان)
66 کیلوگرم: مهدی زیدوند (نقره و برنز آسیا، برنز جوانان جهان) - علی ارسلان (قهرمان جوانان آسیا)
71 کیلوگرم: افشین بیابانگرد (برنز جهان، برنز بازی های آسیایی، قهرمان آسیا)- محمدعلی گرائی
75 کیلوگرم: سعید عبدولی (برنز المپیک، قهرمان جهان، قهرمان بازی های آسیایی و قهرمان جوانان جهان) - رسول گرمسیری
80 کیلوگرم: یوسف قادریان (برنز جهان- قهرمان آسیا) - رامین طاهری (قهرمان آسیا، نقره و برنز جهان)
85 کیلوگرم : حسین نوری - مهدی فلاح
98 کیلوگرم: مهدی علیاری (قهرمان بازی های آسیایی و آسیا) - سید مصطفی صالحی‌زاده (قهرمان جوانان آسیا)
130 کیلوگرم: بهنام مهدی‌زاده (قهرمان آسیا)- امیر قاسمی منجزی (قهرمان آسیا)
آلمان:
59 کیلوگرم: کریستوفر کرایمر
66 کیلوگرم: اریک وایس
71 کیلوگرم: ماکسیمیلیان شوابه
75 کیلوگرم: فلورین نیومایر
80 کیلوگرم: پاسکال ایزل (قهرمان اروپا)
85 کیلوگرم: رامسین عزیزسیر (برنز بازی های اروپایی)
98 کیلوگرم: اولیور هاسلر(نقره جهان) - پیتر اوهلر (نقره جوانان جهان)
130 کیلوگرم: ادوارد پاپ (پنجم المپیک)- کریستین جان (برنز زیر 23 سال اروپا)
گروه دو:
آذربایجان:
59 کیلوگرم: روشن بایراموف (نقره المپیک، طلا، نقره و برنز جهان) - طالح ممدوف
66 کیلوگرم: کامران ممدوف (برنز اروپا) - آزاد علی اف
71 کیلوگرم: رسول چونایف ( برنز المپیک، طلا و برنز جهان) - حسن علی اف (طلا و برنز جهان)
75 کیلوگرم: الوین مورسالیف (برنز جهان، قهرمان بازی های اروپایی، طلای جوانان جهان) – اسلام بک دادوف (برنز جوانان جهان)
80 کیلوگرم: رفیق حسین اف (قهرمان اروپا، نقره بازی های اروپایی) - امین احمد اف (برنز المپیک)
85 کیلوگرم: اسلام عباس اف (طلا و نقره جوانان جهان)- عارف نیفتولایف
98 کیلوگرم: اورخان نورایف (قهرمان جوانان جهان) - آراز حسن اف
130 کیلوگرم: اویان نظریانی- صباح شریعتی (برنز المپیک و نقره بازی های اروپایی
ترکیه:
59 کیلوگرم: رستم هامت
66 کیلوگرم: آتاکان یوکسل (قهرمان جوانان اروپا) - انس باشار (برنز زیر 23 اروپا- نقره جوانان جهان)
71 کیلوگرم: ایلکر سومنز
75 کیلوگرم: امره کوش (برنز جهان)
80 کیلوگرم: اصلان آتم (نقره و برنز جهان)
85 کیلوگرم: متهان باشار (برنز بازی های اروپایی و برنز جوانان جهان)
98 کیلوگرم: جنگ ایلدیم (برنز المپیک و برنز جهان) - سلیمان دمیرچی
130 کیلوگرم: رضا کایالپ (نقره و برنز المپیک، طلا، نقره و برنز جهان)- علی نالی ارسلان
بلاروس:
59 کیلوگرم: ماکسیم کاژارسکی
66 کیلوگرم: یاروسلاو کارداش
71 کیلوگرم: پاول لیاح
75 کیلوگرم: رادیک کولیف
80 کیلوگرم: ایگور کاسیانکوف
85 کیلوگرم: میکولای استادوب
98 کیلوگرم: ایگور یاسکاوتس
130 کیلوگرم: گئورگی چوگاشویلی
اوکراین:
59 کیلوگرم: ژورا آبوویان
66 کیلوگرم: پرویز نصیب اف (نقره جوانان اروپا)
71 کیلوگرم: روسلان ایسرافیلوف
75 کیلوگرم: میکولا دارگان (نقره جوانان اروپا) - آرتم ماتیاش (نقره جوانان اروپا)
80 کیلوگرم: دیمیتری پیشکوف (برنز بازی های اروپایی)
85 کیلوگرم: یوری شکریوبا
98 کیلوگرم: ولادمیر واسیلیف
130 کیلوگرم: میکولا کوچمی (نقره زیر 23 اروپا) – الکساندر چرنتسکی (برنز جهان، نقره اروپا)


تلگرام شمانيوز
اشتراک گذاری
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلگرام شمانيوز
تلگرام شمانيوز
تلگرام شمانيوز
آخرین اخبار
تلگرام شمانيوز
تبليغات در شمانيوز
موسسه اعتباری ملل
بیمه دانا
آسان پرداخت
بانك مهر ايران
بانك كشاورزي
بانك پاسارگاد
بيمه ما
بانك ملت
بانك صادارت
بانك آينده
بانك تجارت
بانك ملي
بانك صنعت و معدن
بانك گردشگري
بيمه دي
بانك سپه