شبکه مردمی اطلاع رسانی شما نیوز | shomanews

تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۴
کد خبر: ۸۶۴۹۲۱
اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال امید از ۱۲ تا ۲۴ خردادماه در مرکز ملی فوتبال ایران در دو گروه برگزار می‌شود.

به گزارش شما نیوز ، چند هفته پیش بود که پس از چند سال تاخیر زلاتکو کرانچار سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان به عنوان سرمربی تیم امید کشور معرفی شد تا پایانی باشد بر ناکامی های 44 ساله فوتبال ایران برای حضور در المپیک.

 


کرانچار که هنوز تصمیمی در مورد دستیاران خود اتخاذ نکرده، برنامه آماده سازی اردوی تیم امید را اعلام کرده و بر این اساس بازیکنان آینده دار فوتبال ایران در دو گروه تقسیم بندی شده اند و باید طی روزهای 12 و 17 خرداد خود را به سرمربی تیم ملی معرفی کنند.

 


در میان بازیکنان دعوت شده چهره هایی نظیر مهدی قائدی، طاها شریعتی، رضا جعفری، یونس دلفی و بازیکنان آینده دار دیگری نیز وجود دارند که باید تلاش کنند نظر کرانچار را برای حضور در فهرست نهایی تیم جهت حضور در رقابت های آسیایی جاکارتا جلب کنند.

 


بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته توسط زلاتکو کرانچار بازیکنان تیم های مختلف کشور باید در دو گروه به مرکز ملی فوتبال بروند و به مدت 5 روز زیر نظر کرانچار تمرین کنند.

 


* گروه اول

 

 

 

 ورود: روز شنبه ۱۲ خردادماه ساعت ۱۷ - مرکز ملی فوتبال ایران

 

خروج: روز پنج‌شنه ۱۷ خرداد ساعت ۱۲

 

 

 

اسامی بازیکنان دعوت شده گروه اول به شرح زیر است:

 

 

 

استان تهران: حمیدرضا طاهرخانی - پرسپولیس، احمد بهاروند - پرسپولیس، امیرحسین جعفریان - پرسپولیس، محسن سفید چقایی - عقاب تهران، طاها شریعتی - سایپا، امیرحسین بیات - نفت تهران، امیرحسین یحیی زاده - نفت تهران، نیما داغستانی - نفت تهران، ایمان عباس‌زاده - مقاومت امید، امیرحسین کارگر - استقلال، حسین حیدری - استقلال، علی بلاشی - دلوار‌افزار، مهدی فیض آبادی - پیکان، امیرحسین حسین‌زاده - مقاومت تهران
استان خوزستان: وحید نامداری - استقلال خوزستان، رضا جبیره - نفت آبادان، محمدرضا غبیشاوی - نفت آبادان، حسین ساکی - نفت آبادان، حسن پورحمیدی - شهرداری ماهشهر
استان اصفهان: سعید کریمی لیشتر – ذوب آهن، مهدی رحیمی - سپاهان
استان خراسان رضوی: سینا زامهران - مشکی پوشان
استان آذربایجان شرقی: نیما مختاری - گسترش فولاد، محمد مسلمی پور - تراکتورسازی، محمدرضا آزادی - تراکتورسازی، مهدی محمدیان، تراکتورسازی
استان کرمان: علیرضا آرتا - مس کرمان
استان گیلان: امیرمحمد جعفری - ملوان بندرانزلی
استان فارس: محمدرضا احمدی - برق جدید

 

 

 

•  رضا کرملا چعب

 

 

 

* گروه دوم

 


 ورود: روز پنج‌شنبه ۱۷ خرداد ساعت ۱۷ - مرکز ملی فوتبال ایران
خروج: روز پنج‌شنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۲

 

 

 

اسامی بازیکنان دعوت شده گروه دوم به شرح زیر است:

 


استان تهران: محمد سلطانی مهر - سایپا، رضا جعفری - سایپا، علی شجاعی - سایپا، حسین نخود کار- سایپا، الهیار صیادمنش - ساپیا، امید نورافکن - استقلال، مهدی قائدی- استقلال، ابوالفضل رزاق‌پور - پیکان، امیر روستایی - پیکان، محمد خدابنده لو- پیکان، شهاب عادلی - نفت تهران، احمد رضا احمدوند - مقاومت تهران، شاهین عباسیان - پرسپولیس، محمد امین اسدی - پرسپولیس، رضا شکاری - روستوف روسیه
استان خوزستان: عارف آقاسی - فولاد خوزستان، مجتبی نجاریان - فولاد خوزستان، یونس دلفی - استقلال خوزستان
استان اصفهان: مهران درخشان مهر - ذوب آهن، نیما طاهری - ذوب آهن، عارف غلامی - سپاهان، رضا دهقانی - سپاهان
استان خراسان رضوی: مهدی مهدیخانی - پدیده، محمد آقاجانپور - پدیده
استان آذربایجان شرقی: علی طاهران - تراکتورسازی، محمد خرم الحسینی - گسترش فولاد
استان کرمان: امیر حسین امیر طاهری - مس کرمان
استان گیلان: نیما میرزازاد - ملوان بندر انزلی
استان مرکزی: آرش قادری - آلومینیوم اراک
استان بوشهر: محمد محبی - شهرداری بوشهر

منبع
شماپلاس
اشتراک گذاری
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
شماپلاس
آسیاتک
بيمه پارسيان
بانك گردشگري
بانك سينا
آسیاتک
بيمه پارسيان
بانك گردشگري
بانك سينا
آخرین اخبار
آسیاتک
بيمه پارسيان
بانك گردشگري
بانك سينا
تبليغات در شمانيوز
موسسه اعتباری ملل
بورس
بانك پاسارگاد
بانك صنعت و معدن
بانك ملت
بانك ملي
پست بانک
بانك مهر ايران
ایران زمین
ویدیو
عکس
x