شبکه مردمی اطلاع رسانی شما نیوز | shomanews

امروز ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ | ساعت ۲۱:۰۸
تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
کد خبر: ۸۸۴۷۱۵
جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ قرار است به میزبانی کشور امارات با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا برگزار شود.

جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات از ۱۵ دی ماه با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا در این کشور آغاز خواهد شد و تیم ملی فوتبال ایران نیز با تیم‌های یمن، عراق و ویتنام هم‌گروه شده است.

گروه‌بندی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات به شرح زیر است:

گروه A: امارات، تایلند، هند، بحرین

گروه B: استرالیا، سوریه، فلسطین، اردن

گروه C: کره‌جنوبی، چین، قرقیزستان، فیلیپین

گروه D: ایران، عراق، ویتنام، یمن

گروه E: عربستان، قطر، لبنان، کره‌شمالی

گروه F: ژاپن، ازبکستان، عمان، ترکمنستان

برنامه بازی‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹  

 

برنامه کامل جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به وقت ایران + نتایج

۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات یک - یک بحرین ورزشگاه زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا صفر - یک اردن ورزشگاه هزاع بن زاید

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ تایلند یک - ۴ هند  ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ سوریه صفر - صفر فلسطین ورزشگاه شارجه 

--------------------------------------------------

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ چین ۲ - یک قرقیزستان ورزشگاه خلیفه بن زاید 

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی یک - صفر فیلیپین ورزشگاه آل مکتوم دبی

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران ۵ - صفر یمن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق ۳ - ۲ ویتنام ورزشگاه زاید ابوظبی

۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان ۴ - صفر کره شمالی مکتوم بن راشد دبی

--------------------------------------------------

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ژاپن ۳- ۲ ترکمنستان ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ازبکستان ۲-  یک عمان ورزشگاه شارجه

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر ۲ - صفر لبنان ورزشگاه هزاع بن زاید

--------------------------------------------------

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ بحرین - تایلند ورزشگاه آل مکتوم دبی

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ اردن - سوریه ورزشگاه خلیفه بن زاید 

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند - امارات ورزشگاه زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا - فلسطین  ورزشگاه  مکتوم بن راشد

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ فیلیپین - چین  ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قرقیزستان - کره جنوبی ورزشگاه هزاع بن زاید 

--------------------------------------------------

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ایران - ویتنام ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق - یمن ورزشگاه شارجه

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان- لبنان  ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

--------------------------------------------------

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ کره شمالی - قطر ورزشگاه خلیفه بن زاید

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ژاپن- عمان ورزشگاه زاید ابوظبی

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ازبکستان- ترکمنستان ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

--------------------------------------------------

۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات- تایلند ورزشگاه  هزاع بن زاید 

۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند- بحرین ورزشگاه  شارجه

--------------------------------------------------

۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- سوریه ورزشگاه  خلیفه بن زاید 

۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ فلسطین - اردن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی- چین ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ قرقیزستان- فیلیپین ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- عراق ورزشگاه آل مکتوم دبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ویتنام - یمن ورزشگاه هزاع بن زاید

--------------------------------------------------

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان- قطر ورزشگاه زاید ابوظبی

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ لبنان- کره شمالی ورزشگاه شارجه

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- ازبکستان ورزشگاه خلیفه بن زاید 

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عمان - ترکمنستان ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

مرحله یک هشتم نهایی

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰/ سرگروه B- تیم سوم A/C/D ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۳۷)

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ تیم دوم گروه A- تیم دوم گروه C ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۳۸)

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ سرگروه D- تیم سوم B/E/F ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۳۹)

--------------------------------------------------

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰/ سرگروه F- تیم دوم گروه E ورزشگاه شارجه (بازی۴۰)

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ تیم دوم گروه B- تیم دوم گروه F ورزشگاه خلیفه بن زاید (بازی ۴۱)

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ سرگروه A- تیم سوم C/D/E ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۲)

--------------------------------------------------

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ سرگروه C- تیم سوم A/B/F ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی (بازی ۴۳)

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ سرگروه A- تیم دوم D ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۴)

مرحله یک چهارم نهایی

۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ برنده بازی ۳۷- برنده بازی ۴۰ ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۴۵)

۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ برنده بازی ۳۸ - برنده بازی ۳۹ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۴۶)

--------------------------------------------------

۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ برنده بازی ۴۳ - برنده بازی ۴۴ ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۷)

۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ برنده بازی ۴۲- برنده بازی ۴۱ ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۸)

مرحله نیمه نهایی

۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ برنده بازی ۴۶- برنده بازی ۴۵ ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۹)

--------------------------------------------------

۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ برنده بازی ۴۷- برنده بازی ۴۸ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۵۰)

مرحله نهایی

۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ برنده بازی ۴۹- برنده بازی ۵۰ ورزشگاه زاید ابوظبی

دی جی کالا انتهای اخبار
اشتراک گذاری
نظر کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
قیمت طلا و دلار
اخبار پربازدید
قیمت طلا و دلار
اخبار پربازدید
قیمت خودرو
تخفیف

دیگر رسانه ها

آخرین اخبار
قیمت خودرو
تخفیف
تبليغات در شمانيوز
بانک اقتصادنوین
موسسه اعتباری ملل
بلیط هواپیما
بانک دی
بانک سامان
بانك پاسارگاد
بانک صادرات
تامین اجتماعی
میدکو
بانك ملي
بانك ملت
مهر اقتصاد
بانك صنعت و معدن
بانك گردشگري
پست بانک
سازمان خصوصی سازی
بانک آینده
بانك مهر ايران
آموزش خبرنگاری
ویدیو
عکس